Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SL-005-18 2.65 Inch Spring Loading OEM Component for Food Prep
Item:
#1492088
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | SL-005-18 |
| Manufacturer Part # | SL-005-18 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints SL-005-18 2.65 Inch Spring Loading OEM Component for Food Prep
$2.21
Unit price
/
Unavailable
