- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland SKE02053 Gas Valve Compact 6 Inch OEM High-Grade Metal
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SKE02053 |
| Manufacturer Part # | SKE02053 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 2.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SKE02053 Service Gas Valve Kgl/t