- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland SKE01682-5 18 Inch Baffle Wld't Steel with Durable Construction
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SKE01682-5 |
| Manufacturer Part # | SKE01682-5 |
| Height | 4" |
| Width | 18" |
| Depth | 27" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SKE01682-5 Baffle Wld't Mkdl100