RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland ice machine parts and accessories.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland SKE002199 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland SKE002199 1 Inch Service Limit Switch Assy Tr W with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SKE002199 |
| Manufacturer Part # | SKE002199 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SKE002199 Service Limit Switch Ass Y Tr W