Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SKC-4-030-0020-R 6 Inch Thermostat Electric OEM with Precise Control
Item:
#1504174
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | SKC-4-030-0020-R |
| Manufacturer Part # | SKC-4-030-0020-R |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints SKC-4-030-0020-R 6 Inch Thermostat Electric OEM with Precise Control
$153.82
Unit price
/
Unavailable
