Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SKC-4-001-0016-0 4.8 Inch Cooling Fan Aluminum for Refrigeration
Item:
#1505258
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | SKC-4-001-0016-0 |
| Manufacturer Part # | SKC-4-001-0016-0 |
| Height | 1.7" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 1.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints SKC-4-001-0016-0 4.8 Inch Cooling Fan Aluminum for Refrigeration
$59.20
Unit price
/
Unavailable
