Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SKC-4-001-0004-0 9 Inch Electric Evap Fan Motor for Bzer 15rg
Item:
#1504172
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | SKC-4-001-0004-0 |
| Manufacturer Part # | SKC-4-001-0004-0 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints SKC-4-001-0004-0 9 Inch Electric Evap Fan Motor for Bzer 15rg
