Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SKC-2-105-0003-0 7.7 Inch Aluminum Fan Blade for Refrigeration
Item:
#1505257
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | SKC-2-105-0003-0 |
| Manufacturer Part # | SKC-2-105-0003-0 |
| Height | 7.5" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 13.1" |
| Weight | 0.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints SKC-2-105-0003-0 7.7 Inch Aluminum Fan Blade for Refrigeration
$4.67
Unit price
/
Unavailable
