Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SKA-2-140-0001-0 Caster Stainless Steel with Corrosion-Resistant Build
Item:
#1838352
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | SKA-2-140-0001-0 |
| Manufacturer Part # | SKA-2-140-0001-0 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints SKA-2-140-0001-0 Caster Stainless Steel with Corrosion-Resistant Build
$33.43
Unit price
/
Unavailable