- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Lang SK9-Z23999 5 Inch Valve Solenoid Right Hand Stainless Steel with Reliable Actuation
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | SK9-Z23999 |
| Manufacturer Part # | SK9-Z23999 |
| Height | 1.95" |
| Width | 5" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 1.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang SK9-Z23999 Assy Valve Solenoid Rh
