RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang SK9-XLH-734 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang SK9-XLH-734 9 Inch OEM Wire Assembly Silver Plated Metal Durable
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | SK9-XLH-734 |
| Manufacturer Part # | SK9-XLH-734 |
| Height | 2.1" |
| Width | 9.6" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang SK9-XLH-734 Bridg To Hd Wire Slv Assy