RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang SK9-XL-439 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang SK9-XL-439 11 Inch Element Pan Z Assembly to High-Temperature Use
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | SK9-XL-439 |
| Manufacturer Part # | SK9-XL-439 |
| Height | 0.01" |
| Width | 11" |
| Depth | 22" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang SK9-XL-439 Element Pan Z Assembly