RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang SK9-XL-228-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang SK9-XL-228-1 6 Inch Bucket Slide Assembly Long Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | SK9-XL-228-1 |
| Manufacturer Part # | SK9-XL-228-1 |
| Height | 4" |
| Width | 6" |
| Depth | 30" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang SK9-XL-228-1 Bucket Slide Assy Lgr