- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland SK50056 2.35Inch Switch Toggle for Control Panels
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SK50056 |
| Manufacturer Part # | SK50056 |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SK50056 Switch Toggle (mcgill#012 1 00
