RestaurantSupply.com is your trusted source for Insinger cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Insinger dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Insinger SK4089 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Insinger SK4089 0.75 Inch Stainless Steel Magnet Enclosure 18 Gauge
| Manufacturer | Insinger |
|---|---|
| Model Number | SK4089 |
| Manufacturer Part # | SK4089 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Insinger SK4089 S/s Magnet Enclosure 18 Ga T30
