- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland SK2379600 18 Inch Hydraulic Hose Low Press Rubber Reinforced
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SK2379600 |
| Manufacturer Part # | SK2379600 |
| Height | 1" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SK2379600 Hydraulic Hose Low Press 18
