RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland metal skewers and stainless steel skewers.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland SK2374900 metal skewers and stainless steel skewers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland SK2374900 0.7 Inch Connecting Rod Right Hand Stainless Steel with J Hook
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SK2374900 |
| Manufacturer Part # | SK2374900 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SK2374900 4-1/2" J Hook 1/4-20 Std Thd ( Rh ) S/s, Cleveland Skillet
