RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland other white china dinnerware.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland SK2345700 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland SK2345700 4.1 Inch Gas Valve Solenoid Stainless Steel for Appliances
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SK2345700 |
| Manufacturer Part # | SK2345700 |
| Height | 3.7" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SK2345700 Sol. Gas Valve Tr Dom. Ba So #
