- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland SK2343500 2.3 Inch Switch On Off Electric OEM Durable Design
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SK2343500 |
| Manufacturer Part # | SK2343500 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SK2343500 Switch On Off (tr) #va5as 00c
