RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Cleveland units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cleveland SK2343500 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland SK2343500 1.88 Inch Rubber Rocker Power Switch DPST On/Off Grey
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SK2343500 |
| Manufacturer Part # | SK2343500 |
| Height | 0.94" |
| Width | 1.88" |
| Depth | 2.13" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SK2343500 Rocker Switch Grey Rubber Rocker Dpst On/off, Fits 7/8" X 1-1/2" Opening 10a-250v 15a-125v, Ignition Protected 4ea 1/4" Tabs, Cleveland Skillet Sgl-r Sgm-r
