- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland SK2282100 Capacitor Clamp 1 Inch OEM Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SK2282100 |
| Manufacturer Part # | SK2282100 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SK2282100 Capacitor Clamp #vr3