- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland SK1427305 1.4 Inch Capacitor 63VDC 4700mF 165deg C Durable
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SK1427305 |
| Manufacturer Part # | SK1427305 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SK1427305 Capacitor 63vdc 4700mf 165deg C
