RestaurantSupply.com is your trusted source for Insinger cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Insinger dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Insinger SK1115 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Insinger SK1115 1.8 Inch Split Rivet for Equipment Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Insinger |
|---|---|
| Model Number | SK1115 |
| Manufacturer Part # | SK1115 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Insinger SK1115 S/s Split Rivet Oval X 5/8 Lon