  • Fast shipping available on in-stock Traulsen SK-325-60168-00 holding and proofing cabinets
  • Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delivery to:
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
Traulsen SK-325-60168-00 6.1 Inch Assembly Fan Es OEM Replacement
Traulsen  |  MFG #: SK-325-60168-00  |  Item #: 1203643
Item: #1203643
Technical details
Manufacturer Traulsen
Model Number SK-325-60168-00
Manufacturer Part # SK-325-60168-00
Height 3.25"
Width 6.1"
Depth 9.35"