Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SK-200-60789-01 31 Inch Stainless Steel Door Assembly with Lock
Item:
#1194966
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SK-200-60789-01 |
| Manufacturer Part # | SK-200-60789-01 |
| Height | 7" |
| Width | 31" |
| Depth | 35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints SK-200-60789-01 31 Inch Stainless Steel Door Assembly with Lock
