FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SK-200-60256-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen SK-200-60256-00 30 Inch Assembly Dr Hf Hhs R Hr Top Hl Btm
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SK-200-60256-00 |
| Manufacturer Part # | SK-200-60256-00 |
| Height | 9" |
| Width | 30" |
| Depth | 32" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SK-200-60256-00 Assembly Dr Hf Hhs R Hr Top Hl Btm
