Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
San Jamar SJSI6500 9 Inch Saf-t-ice Tote Lid to Fit 5 and 6 Gallon Totes
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJSI6500 |
| Manufacturer Part # | SJSI6500 |
| Height | 1.25" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJSI6500 Saf-t-ice Tote Lid, For # 28-1612 Tote
