Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJLK200W commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJLK200W 15.5 Inch Knife Green Plastic for Sandwich Cutting
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJLK200W |
| Manufacturer Part # | SJLK200W |
| Height | 0.5" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJLK200W Knife Green Plastic (cut Sandwiches)
