Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar trays.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJL3502 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJL3502 5.5 Inch Lid Dispenser for 24 to 46 Oz Containers Manual Operation
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJL3502 |
| Manufacturer Part # | SJL3502 |
| Height | 5.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 3.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJL3502 Lid Dispenser For 24 46 Oz
