Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar food safety supplies.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJKA1951 food safety supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJKA1951 21 Inch Rectangle Trash Lid Magnetic Red Plastic with Secure Fit
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJKA1951 |
| Manufacturer Part # | SJKA1951 |
| Height | 6.5" |
| Width | 21.5" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 12.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJKA1951 Color Red, Material Plastic, Type Rectangle, Note Fits 23 Gal (87ml) Containers
