Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar napkin dispensers.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJH985X napkin dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJH985X Width 3 11/16 Inch Low Fold Napkin Dispenser Stainless Steel with 4 Rubber Feet
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJH985X |
| Manufacturer Part # | SJH985X |
| Height | 7.25" |
| Width | 14" |
| Depth | 18.12" |
| Weight | 1.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJH985X Material Stainless Steel, Width 3 11/16", 94 Mm, Height 5 1/4", 133 Mm, Includes (4) Rubber Feet, Depth 3 7/8", 98 Mm, Note Low Fold Napkins