Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar napkin dispensers.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJH900BK napkin dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJH900BK 3 7/8 Inch Tallfold Napkin Dispenser Steel Black
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJH900BK |
| Manufacturer Part # | SJH900BK |
| Height | 9" |
| Width | 18.25" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJH900BK Color Black, Material Steel, Width 3 7/8", 98 Mm, Height 7 3/8", 187 Mm, Type Spring Loaded, Depth 3 5/8", 92 Mm