Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
San Jamar SJH2001S/S 20 Inch Stainless Steel Napkin Dispenser with Countertop Design
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJH2001S/S |
| Manufacturer Part # | SJH2001S/S |
| Height | 7.5" |
| Width | 20.5" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 6.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJH2001S/S Incounter S/s Top
