Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar chef cook and server apparel.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJC6200C chef cook and server apparel
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJC6200C 24.75 Inch In Counter Cup Dispenser Plastic White Finish
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJC6200C |
| Manufacturer Part # | SJC6200C |
| Height | 5.5" |
| Width | 24.75" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 2.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJC6200C In Counter Cup Dispenser