Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar cup lid and straw organizers and dispensers.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJC3450SS cup lid and straw organizers and dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJC3450SS 16 Inch Tube Dispenser Water Cup Stainless Steel for 8 to 12 Oz
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJC3450SS |
| Manufacturer Part # | SJC3450SS |
| Height | 4.75" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 17" |
| Weight | 1.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJC3450SS Material Stainless Steel, Length 16" Tube, 406 Mm Tube, Note For 8 To 12 Oz Cups
