Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar cup lid and straw organizers and dispensers.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJC3400EV cup lid and straw organizers and dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJC3400EV 4 1/2 Inch Diameter Vertical Cup Dispenser Stainless Steel
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJC3400EV |
| Manufacturer Part # | SJC3400EV |
| Height | 3.88" |
| Width | 3.88" |
| Depth | 23.5" |
| Weight | 3.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJC3400EV Material Stainless Steel, Length 23 1/2" Tube, 597 Mm Tube, Outer Diameter 4 1/2", 115 Mm, Note For Use 12-24 Oz Cups