RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar cup lid and straw organizers and dispensers.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJC3180TBK cup lid and straw organizers and dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJC3180TBK 4 Inch Bronze Dispenser for 3 to 4 1/2 Oz Cups Plastic
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJC3180TBK |
| Manufacturer Part # | SJC3180TBK |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 17" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJC3180TBK Color Bronze, Ivory Base, Material Plastic Bronze, Length 16" Tube, 406 Mm Tube, Note For 3 To 4 1/2 Oz Cups
