Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJBD4005S commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJBD4005S 22 Inch Wide Stainless Steel Dome Garnish Center
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJBD4005S |
| Manufacturer Part # | SJBD4005S |
| Height | 7.25" |
| Width | 22.25" |
| Depth | 8" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJBD4005S 5 Pc Dome Garnish Center
