RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SI25729 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SI25729 2 Inch Spit Option Piercing Attachment Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SI25729 |
| Manufacturer Part # | SI25729 |
| Height | 0.1" |
| Width | 2" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SI25729 Spit Optn Pierc Assb S/s Ar 7e
