RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air SHL1048EZK cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air SHL1048EZK 16 Inch Metal Shelf with Corrosion Resistant Finish
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | SHL1048EZK |
| Manufacturer Part # | SHL1048EZK |
| Height | 1.25" |
| Width | 16" |
| Depth | 44.75" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air SHL1048EZK Shelf