- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Everest SHC35-00 24.41 Inch Epoxy Coating Foodservice Surface Protection
| Manufacturer | Everest |
|---|---|
| Model Number | SHC35-00 |
| Manufacturer Part # | SHC35-00 |
| Height | 0.5" |
| Width | 22" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everest SHC35-00 24.41" X 21.85" (620mm X 555mm) Epoxy Co