RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SH2743 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SH2743 21 Inch Stainless Steel Rib Rack with Durable Finish
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SH2743 |
| Manufacturer Part # | SH2743 |
| Height | 2.75" |
| Width | 21.13" |
| Depth | 24.75" |
| Weight | 6.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SH2743 Shelf Rib Rack S/s 767 S K
