RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SH26894 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SH26894 14 Inch Shelf Wire Stainless Steel Asc 2e with Descriptors
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SH26894 |
| Manufacturer Part # | SH26894 |
| Height | 0.75" |
| Width | 14.25" |
| Depth | 21" |
| Weight | 2.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SH26894 Shelf Wire Asc 2e