RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam aftermarket equipment stands and filler tables.
- Engineered to match existing Alto-Shaam units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Alto-Shaam SH2324 equipment stands and filler tables
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SH2324 21 Inch Stainless Steel Shelf Oven Countertop
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SH2324 |
| Manufacturer Part # | SH2324 |
| Height | 1" |
| Width | 21.25" |
| Depth | 24.75" |
| Weight | 4.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SH2324 Material Stainless Steel, Width 21 1/16", 535 Mm, Depth 24 3/4", 629 Mm
