RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SH22634 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SH22634 13 Inch Stainless Steel Shelves for Chicken Prep
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SH22634 |
| Manufacturer Part # | SH22634 |
| Height | 5.25" |
| Width | 13.2" |
| Depth | 20.88" |
| Weight | 3.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SH22634 Shelfs *ct 10 Chicken S/ S Opt
