Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure -SH144368 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure -SH144368 7 Inch Wrench for CB20 Series Filters with Ergonomic Grip
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | -SH144368 |
| Manufacturer Part # | -SH144368 |
| Height | 0.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure -SH144368 Length 13-3/16", 335 Mm
