RestaurantSupply.com is your trusted source for Edlund can opener parts.
- Authorized Edlund dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Edlund SH004 can opener parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Edlund SH004 7.5 Inch Shim to Level Foodservice Equipment Stainless Steel
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | SH004 |
| Manufacturer Part # | SH004 |
| Height | 0.1" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund SH004 Shim 270 Eco
