RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SH-2903 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SH-2903 12 Inch Stainless Steel Shelves Adjustable Durable Storage
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SH-2903 |
| Manufacturer Part # | SH-2903 |
| Height | 0.45" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 20.75" |
| Weight | 3.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SH-2903 Shelfs S/s 6 10 10 10 20 104 10
