RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SH-2324 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SH-2324 21 Inch Stainless Steel Shelf for Commercial Use
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SH-2324 |
| Manufacturer Part # | SH-2324 |
| Height | 1" |
| Width | 21" |
| Depth | 24.63" |
| Weight | 4.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SH-2324 Shelf S/s 750 Th
