RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef SG343 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef SG343 12 Inch Jet Plate Assembly Stainless Steel with Optimized Heat
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | SG343 |
| Manufacturer Part # | SG343 |
| Height | 1.85" |
| Width | 12.65" |
| Depth | 13.05" |
| Weight | 2.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef SG343 Jet Plate Assembly